10. června 2012

Slovensko Websupport, proč sem tam jel?

Teď samozřejmě nevím jak začít :-D
   Lenka Filipová mi na Skype napsala "mne sa zda, ze ty len po konferach behas, stastny to zivot" :-)
Jo je to super jezdit na konference, workshopy, networking  a učit se novým věcem, poznávat lidi.
Vše má své pro a proti přes den jsem na konferenci a v noci pracuju ...
Chcete vedět proč si cením spolupráce Websupportu?Kvůli polohovacím vakům, Brněnskému Barcampu a Lence Filipové! Tak začala naše spolupráce. Hned musím poděkovat Tomášovi Sotoniakovi za to, že to se mnou vydržel, abychom mohli vybrat na afterparty Barcampu necelých 8000 korun.  Pomohli jsme, Kamarádi o. s. a koupili si 3 polohovací vaky. Hlavní dík patří ještě všem, kdo přispěli a Honzovi Černému za čepici.
S Lenkou teď dále spolupracuji na projektu Práce s Hendikepem, kde WebSupport už nyní nabízí hendikepovaným hosting zdarma, jinak já a můj tým spolupracujeme na vylepšení portálu Websupport.cz. Jsem zvídavý člověk a když jsem dostal osobní pozvánku na WS_Event #3, neváhal jsem ani minutu, protože poznat osobně človíčka, se kterým si píšete maily a po Skypu už skoro rok, by chtělo vidět.
Tak jsem v pátek vyrazil, vlak jel přesně, na což jsem málem doplatil ... "Co čert nechtěl, opět před odjezdem mi někdo volal :-D". Bratislava hlavná stanica, skoro na místě. Teď se ještě dostat na Staré Grunty, do klubu Elam. Ptal jsem se několika lidí na nádraží, ti však nevěděli, tak jsem zkusil řidiče autobusu. První nevěděl, na druhý pokus jsem byl úspěšný a nasedl do 32, která jela směr ZOO. Opět jako správný turista jsem se zeptal, kde je Elam, mladý pár studentů mě hned nasměroval :-)
Můj cíl, klub Elam, byl přede mnou, pár lidí bylo venku, po chvilce jsem zjistil, že to jsou kuřáci ... takže klub je nekuřácký, což je super. Vešel jsem dovnitř, za stolkem stáli dvě milé slečny, Lenko, omlouvám se, že jsem tě nepoznal. :-) U vstupu jsem dostal visačku, badge a klávesu na welcome drink.


Tak jsem se šel bavit,  zprvu nikdo známí a pak sem zapátral v paměti koho jsem znal z akcí v Brně. Začali  přednášky, Michal Truban a jeho přednáška mě zaujala z pohledu, že já jsem ten zelenáč, který teď zakládá Práce s Hendikepem a Michal má už úspěšnou firmu.


Michal připomněl, co je důležité - Dávat si cíle. Proto je teď WebSupport slovenskou jedničkou v registraci .sk domén.
Po přednáškách se začalo networkovat.
Tatiana Nagyová nám ukázala jak se pracuje LIVE support zákazníkům z WS_Event #3

Trocha tance :-)
Poté byl přesun. A tady je vidět projev radosti studentů, když získají titul :-)Networking pokračoval přímo v prostorách WebSupport.sk, naskytla se mi možnost prohlédnutí celé firmy.
...je dobré vědět kolik má šéf na hodinkách :-)Po třetí hodině ráno jsem se pomalu loučil a jsem rád, že jsem mohl poznat osobně ty kteří Websupport dělají WebSupportem. Jste super tým a je mi ctí spolupracovat! Ještě jednou díky Lence Filipové, za to že je jaká je, protože vím že spolupráce se mnou je někdy hodně těžká. A díky WebSupportu za spolupráci s Práce s Hendikepem.
  A pár fotek z cesty na vlak a směr Brno.

Žádné komentáře:

Okomentovat